Geniş Teknik Servis Ağı...

Sarıkaya Elektrikli Ev Gereçleri “Sarex” ve “Group” markası olarak hizmet vermektedir. 250 ye yakın servis ağı ve bir çok ilde satış noktası bulunmaktadır. Her zaman yenilikçi ve yerli üretimi ile dikkat çeken firmamızın 200 civarında personel ile siz küçük ev aletleri müşterilerin hizmet vermektedir.

Farkımız, Neden Sarex

Firmamız % 100 müşteri memnuniyetini esas alarak belli bir misyona sahiptir rakiplerinin çok önünde olan firmamızı yurt dışı satışları ile markamızı duyurmakta ve bir çok ülkede ürünlerimiz kendi markası ile satılmaktadı. Ürünlerimiz kendi imalatımız olduğundan müşterileriz yedek parça ile ilgili bir sorunla kesinlikle karşılaşmazlar.

Neden Sarex’i Tercih Etmelisiniz

Müşteri odaklı hizmet misyonu ve yerli sermaye ile yüksek kalitede, estetik ve ergonomik üretim anlayışı ile %100 müşteri memnuniyeti sağlayan Sarex 3 yıla varan garanti süresi ile ürünlerinin kalitesine de ne kadar çok güvendiğini göstermektedir ayrıca Türkiye çapındaki geniş servis ağıyla yedek parça, ürün arıza, teknik destek vb. konularda müşterilerine kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.